Ataşehir’de tacizciler yolculara saldırdı

Ataşehir’de tacizciler yolculara saldırdı

Ataşehir’de bindikleri otobüste kadın yolcuyu taciz eden 2 kişi, kendilerine tepki gösteren diğer yolculara bıçak ve tornavidayla saldırdı

Alemdar-Kadıköy seferi yapan otobüsün içerisinde bulunan 2 şahıs, bir kadın yolcuyu taciz etti. Otobüste bulunan diğer yolcular tacize tepki gösterince sapıklar ‘Siz de böyle o… gibi giyinmeseydiniz o zaman” dedi. Yolcuların sapıkları otobüsten indirmek istemesinin ardından saldırganlar üzerlerindeki bıçak ve tornavidayı çıkararak yolculara saldırdı ve arbede yaşandı. Arbede esnasında bir yolcu saldırganlar tarafından yaralandı.

Olayın ardından sapıklar kayıplara karışırken, tacize uğrayan kadının ise yaşadığı korku ve panik nedeniyle olay yerinden uzaklaştığı öğrenildi. Olay yerine gelen polis ekipleri inceleme yaparken, yaralanan yolcu hastaneye kaldırıldı.

Olayın görgü tanığı Meral Şengül yaşanan olayı anlattı: “Önde bir tane bayan vardı. Çocuğun bir tanesi tacizde bulundu. Daha sonrasında başka bayanlar da müdahale etti. ‘Ne yapıyorsunuz beyefendi, biraz ileride durur musunuz’ diye. 2 arkadaşlardı. Birinde bıçak vardı, birinde tornavida. ‘Siz de böyle o… gibi giyinmeseydiniz o zaman” dedi. Arabanın dışına çıkartıldı ama bu sefer bu taraftan girdi. Kızı almak istedi, otobüstekiler vermek istemedi. Sonra çocuklardan biri üstüne atlayıp itince aldılar oradan 2 kişi birden boğazını kesmeye çalıştılar. Olayla ilgisi olmayan bir vatandaş bayanı vermek istemedi.”

Bir diğer görgü tanığı olan Gökhan Kaya isimli yolcu ise “Bize doğru saldırdı, arkadaşı vurdu. Vurulan çocuk tacize tepki gösterdi. otobüs durdu. Bir anda birbirlerine girdi. Bıçağı ve tornavidayı çıkarıp önüne gelene salladılar. Yere düşürüp elinden almasak herkesi vuracaklardı” diye konuştu.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar