Ceren Özdemir’in katil zanlısı yakalandı

Ceren Özdemir’in katil zanlısı yakalandı

Ordu’da evinin girişinde bıçaklanarak katledilen Ceren Özdemir’in katil zanlısı Özgür A., polis operasyonuyla evinde yakalandı; yakalandığı sırada bir polisi bıçaklayarak yaraladığı belirtilen Özgür A.’nın uyuşturucu bağımlısı ve cezaevi firarisi olduğu belirtiliyor

Ordu’nun Altınordu ilçesinde evinin bulunduğu apartmanın girişinde bıçaklanarak öldürülen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Ceren Özdemir’in katil zanlısı Özgür A. polisin operasyonuyla yakalandı. Katil zanlısı yakalanma anında bir polisi karnından bıçaklayarak ağır yaraladı.

Demirören Haber Ajansı’nın (DHA) haberine göre, saklandığı evde gözaltına alınırken kendisini yakalamaya çalışan bir polisi de bıçakla yaralayan şüpheli, gözaltına alındı, gözaltına alınırken çevredeki insanlar tarafından linç edilmek istendi.

Uyuşturucu bağımlısı ve cezaevi firarisi olduğu belirtilen Ceren’in katil zanlısı Özgür A.  geniş güvenlik önlemleri altında sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar