Cezaevinden çıkan katil eşi ve annesini öldürdü!

Cezaevinden çıkan katil eşi ve annesini öldürdü!

Cinayetten sabıkası bulunan Tahsin Yüksekova cezaevinden çıkar çıkmaz eşi ve annesini Kadıköy’ün göbeğinde kurşun yağdırarak katletti.

Yeni yargı paketiyle on binlercesi salınıverecek katillerden biri daha cezaevinden çıkar çıkmaz eşi ve annesini katletti. Cinayet, kasten yaralama, tehdit ve hakaret, ruhsatsız silah taşıma suçlarından sabıkalı olduğu ve cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen 33 yaşındaki Tahsin Yüksekova, dün akşam saat 18.00 sıralarında annesi ve eşinin çiçekçi dükkanlarının bulunduğu Cemil Topuzlu Caddesi’ne gelerek iki kadına kurşun yağdırdı. Eşi Seyhan Yüksokova ve annesi Zülfiye Yüksekova tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

İki kadını katleden Tahsin Yüksekova, Bostancı istikametine giden dolmuşa binerek olay yerinden uzaklaştı. Polis, Yüksekova’yı Ataşehir’de olayda kullandığı tabancayla yakalandı.

Belli ki katil yeni çıkarılacak yargı paketine güvenerek daha önceki cinayetlerine yeni cinayetler eklemek istedi. Ne de olsa “namus” derse dağların duracağı, alacağı sembolik cezanın da göz açıp kapayıncaya kadar biteceği bir ülke burası.

Ceren Özdemir’i katleden cani de cinayetten yargılandığı halde açık cezaevine konulmuş, iki kere firar etmiş, son firarında ne hikmetse küçük Ordu’da 1 hafta boyunca bulunamamıştı! Cinayet ve başka suçlardan sabıkası olan, eşine şiddet uyguladığı için hakkında şikayet bulunan Yüksekova da cezaevinden -nasıl çıktığı net olmamakla birlikte- çıkar çıkmaz soluğu eşi ve annesini katledeceği adreslerde aldı!

Aynı şey 30 Aralık’ta Manisa Turgutlu’da da yaşanmamış mıydı? Açık cezaevinden izinli çıkan Abdürrahim Karazeybek, tartıştığı eşi Gülten Karazeybek’i 20 yerinden bıçaklamamış mıydı?!


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar