• Kendilerine tedbir, muhaliflere saldırı

  Kendilerine tedbir, muhaliflere saldırı0

  AKP ‘terörizmin finansmanı ile mücadele’ gerekçesiyle yeni bir kanun teklifi hazırladı. Teklif, kendilerine koruma kalkanı sağlayacak, muhaliflere saldırının önünü daha da açmaya zemin hazırlayacak maddeleriyle bir taşla birkaç kuş vurma hesabına dayanıyor

  DEVAMINI OKU
 • Kadın yok, “kutsal aile” var!

  Kadın yok, “kutsal aile” var!0

  Erdoğan bu kez bir yanıyla doğruyu söyledi. Çünkü onlar için ayrı bir cins olarak kadın yoktur, kadının eşitliği, özgürlük arayışı, hayatı üzerine karar alma hakkı diye bir şey yoktur, olamaz. Kadın ancak erkeğin kölesi olduğu aile kurumuna sıkı sıkıya bağlıysa vardır, aksi takdirde olacakları her gün üç-beş kadının katledilmesinden biliyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • Sağlığımızla kumar oynuyor, aklımızla alay ediyorlar

  Sağlığımızla kumar oynuyor, aklımızla alay ediyorlar0

  Salgın Anadolu’nun ücre köşelerine bile bunca yayılıp insanlar ölüm korkusuyla cebelleşirken Tayyip Erdoğan, “tedarik zincirleri aksamasın da…” diyerek önlemleri sıralıyor: “Hafta sonları saat 10.00 ila 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak. Okullar yıl sonuna kadar uzaktan eğitim ile devam edecek. Restoranlar sadece paket servis hizmeti verecek. AVM ve marketler 20.00’da kapanacak”

  DEVAMINI OKU