İstanbul’da kadın cinayeti

İstanbul’da kadın cinayeti

İstanbul’da Sezgin Er adlı kişi  6 ay önce boşandığı Özlem Sancar’ı ve yanındaki arkadaşı doktor İbrahim Şilfeler’i  katlettikten sonra, intihar etti.

İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı kanunun yükümlülükleri uygulanmadığı gibi kaldırılmaları ya da çekinilmesinin tartışıldığı bu koşullarda kadın cinayetleri tırmanarak, devam ediyor. Bu cinayetlerden biri de İstanbul’da işlendi. Sezgin Er adlı kişi  6 ay önce boşandığı Özlem Sancar’ı ve yanındaki arkadaşı doktor İbrahim Şilfeler’i  katlettikten sonra, intihar etti.

Sezgin Er, Sancar’ın Beylikdüzü’ndeki evinin önünde pusuya yattı. Bu sırada sağlık görevlisi Özlem Sancar Er, çalıştığı hastaneden arkadaşı olduğu öğrenilen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Şilfeler’le birlikte otomobille evine döndü.

Sezgin Er, Özlem Sancar ve doktor arkadaşı İbrahim Şilfeler’in içinde olduğu otomobilin önünü keserek, ikiliye silahla ateş açtı.

Özlem Sancar ve İbrahim Şilfeler ağır yaralanırken, Sezgin Er de elindeki silahla intihar etti.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine mahalleye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri, Özlem Sancar ile İbrahim Şilfeler’i, ilk müdahalelerini yaparak ambulansla Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ekipler, saldırıyı düzenleyen Sezgin Er’in ise olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

Sancar ve Şilfeler ise kaldırıldıkları hastanede vefat etti.

 


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar