Kütahya’da kadın cinayeti

Kütahya’da kadın cinayeti

Kütahya’da bir erkek, onu terk eden eşini öldürdü, bahanesi ise bir telefon konuşması

Kütahya’da bir erkek, geçimsizlik nedeniyle ondan boşanmaya karar verdikten sonra onu terk edip memleketine dönen eşini öldürdü.

Ankara’da yaşayan 25 yaşındaki Özlem Göçer, aralarındaki geçimsizlik nedeniyle boşanmaya yarar verdiği eşi Tolga Göçer’i terk ederek, memleketi Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine döndü. Boşanmak istemeyen Tolga Göçer ise eşini ikna edemeyince tehdit etmeye başladı.

Geçen pazartesi ise, Ankara’dan Tavşanlı’ya gelerek, eşinin Dağçeşme Mahallesi’ndeki evinin önünde beklemeye başladı. Tolga Göçer bir süre sonra evden çıkan genç kadına saldırıp 10 yerinden bıçakladı. Genç kadın kaldırıldığı hastanede ölürken, olay yerinden kaçan zanlı koca, kısa süre sonra polis tarafından yakalandı.

Göçer ifadesinde, tanımadığı bir kişinin kendisini arayarak, “Karın seni aldatıyor. Erkeklerle gezip tozuyor, sen uyuyorsun” deyip telefonu kapattığını öne sürdü. Numarayı tanımadığını ve muhtemelen ankesörlü telefondan arandığını iddia eden Göçer, “Bunun üzerine Tavşanlı’ya gelip, eşimin evden çıkmasını bekledim. Evden çıkınca yanına gittim ve ‘Erkeklerle gezip dolaşıyormuşsun, milletin diline düştük’ dedim. Ancak bana bana küfür edip hakaretle karşılık verince kendimi kaybettim. Pişmanım ve çok üzgünüm. Özlem’le anlaşarak evlenmiştik. Onu seviyordum'” dediği öğrenildi.

Eşine olan sevgisi reddedilene kadar süren katili şimdiden, cinayet işlemekte kendince ‘haklı’ olduğunu öne sürebilmek için uydurduğu “Beni aldatıyormuş, erkekliğime dokundu, öldürdüm” yalanı ve takım elbisesi ile çıkacağı duruşmada erkek adaletin en çürümüş yanlarına hitap ederken hayal edebiliyoruz.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar