Peker ‘istikamet üzere’ yola devam ediyor

  • In _
  • 18/05/2019
Peker ‘istikamet üzere’ yola devam ediyor

Sivil faşist Sedat Peker statlarda YSK kararlarına tepki gösterenleri tehdit etti

Çete lideri Sedat Peker, seçimlerin iptali ile yükselen toplumsal tepkiyi, kendini gösterdiği her alanda, bastırmak için kollarını sıvadı.

Akademisyenlere ‘kan banyosu’ yaptırma, Erdoğan’ı eleştirenleri ‘direklere asma’ tehditleriyle sık sık  gündeme gelen mafya bozuntusu sivil faşist Peker, şimdi de statlarda YSK kararlarına tepki gösterenleri tehdit ediyor.

Statlarda atılan sloganlardan rahatsız olan iktidar blokunu memnun etmek üzere harekete geçen Peker, tribün liderleriyle buluşarak, “Tribünlerde hem kutsal değerlere, hem de değer verdikleri büyüklere karşı yaptırılmak istenen kötü tezahüratlar” a müdahale edeceğini söyledi.

Bunun için hangi metotları kullanacağı su götürmez olan bu mafya bozuntusu örgütlediği buluşma sonrasında açıklama yaparak “Sözde gazeteciler siyasetçiler, sözde iş adamları ve spor adamları bu sebeple beni tahrik edecek şekilde bazen konuşmalar yapsalar da bunlara gülüp geçtiğimi bilmelerini istiyorum. İstikamet üzere yoluma devam ediyorum” sözleriyle tehditler saçmaya devam etti.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar