Şiddet gördüğü kocasının dükkanına molotof kokteyli attı: Yakacağım demiştim, yaktık

Şiddet gördüğü kocasının dükkanına molotof kokteyli attı: Yakacağım demiştim, yaktık

Merzifon’da kocasından şiddet gören kadın arkadaşlarıyla bir olup kocasının dükkanını molotofladı.

Amasya’nın Merzifon ilçesinde kocasından şiddet gören bir kadın, iki arkadaşıyla birlikte eşinin dükkanına molotof kokteyli attı. Gözaltına alınan ev kadını A. T., ifadesinde “Eşim beni darp etti. Kendisine ‘işyerini yakacağım’ dedim. Arkadaşlarımı aradım ve yaptık” dedi.

T24‘te yer alan habere göre, Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 100. Yıl Sanayi Sitesindeki bir oto yıkama dükkanına molotof türü yanıcı madde atıldığı bilgisini aldıktan sonra çalışma başlattı. Bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler, gece 01.30 gibi 3 şahsın araç ile iş yerine gelmeden önce aracın plakalarını söktüğünü, sonrasında maske takarak söz konusu iş yerine geldiklerini, yüzünde maske bulunan bir kişinin molotof kokteylini iş yerinin camından attığını tespit etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucu kimlik bilgileri tespit edilen iş yeri sahibi Arif T.’nin ev kadını eşi A.T., ve arkadaşları olan M.A.A. ve F.Y. gözaltına alındı. Şüpheli A.T’nin emniyette, “Eşim beni darp etti. Kendisine ‘işyerini yakacağım’ dedim. Arkadaşlarımı aradım ve yaptık” ifadesini verdiği öğrenildi.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar