Uzman çavuş eşini katletti

Uzman çavuş eşini katletti

Şırnak’ta görev yapan uzman çavuş, eşini grup seks ve partner değiştirmeye zorladı, kabul etmeyince öldürdü

Kadını kendine ait bir eşya, isteklerini karşılamak zorunda olan bir meta olarak gören çürümüş zihniyet bir kadının daha canını aldı. 32 yaşındaki Esra Köşker, uzman çavuş olan eşi Vehbi Köşker tarafından katledildi. Sebebi ise grup sekse ve partner değiştirmeye zorlanınca boşanmak istemesi.

Gazetemize konuşan Esra Köşker’in kardeşi Merve Ertosun Kaçar süreci şöyle anlatıyor:

“Eşi Şırnak’ta görev yapıyordu, ablam ise Ankara’da yaşıyordu. Ablamın avukatına verdiği ifadeye göre eşi tarafından grup seks yapmaya ve partner değiştirmeye zorlanmış, ablam boşanmak istemiş. Sürekli tehdit ediliyormuş eşi tarafından.

3 haziranda boşanma işlemlerini başlatmak için 12 yaşındaki kızı ve kedisiyle yola çıkmış. Eşi bunu duyunca “Üç kurşunla ben de geliyorum” demiş. Durum böyle olunca ablam otobüsten iner inmez karakola gidip korunma talep etmiş. 4 haziranda ise babam aracılığıyla son kez görüşmek istediğini söylemiş, Nevşehir-Aksaray yolu üzerindeki Aşiyan Sitesi’nde buluşmuşlar. Ablam arabaya binip “Hadi baba gidelim” demiş, o sırada eşi de arabaya binmiş, üç kurşun sıkmış ablama”

Şırnak’ta uzman çavuş olarak görev yapması şaşırtmayan katil, eşini öldürdükten sonra olay yerinden kaçmış. Başka bir yerde teslim olan cani şu an parmaklıklar arkasında olsa da, onun zihniyeti hala aramızda dolaşıyor. Eşi kendisinin cinsel fantezilerine ortak olmak istemeyip boşanmak isteyince onun hayatını elinden almayı hakkı gibi gören ve bunu devletin kendisine verdiği silahla yapmaktan çekinmeyen bu katilin ne kadar ceza alacağı da belirsiz.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

3 Yorumlar

 • gül can
  12/06/2018, 16:21

  KAMPANYAYI İMZALAYALIM BAŞKA ESRALAR ÖLMESİN

  Change.org – Esra’yı öldüren katil kocası en ağır cezayı alsın!

  YANIT
 • Necla levent
  17/06/2018, 23:16

  Böyle yalan haberler yapmayin esranin kardeşide ailesi de esranin 3 senedir biriyle dost hayatı yaşadın biliyor buna ramen toplu seks yalanın uyduruyor vuran suçlu ölende suç yokmu kocası Şırnak’ta görev yapıyor karısı ankarada oturup mersinde dost tutuyor bunu duyan adam cinnet geçiriyor madem korkuyor polisten koruma istiyor neden korktu kişiyle buluşuyor hadi buluşuyor hangi cesaretle ben baskasini seviyorum yatim onunla diye biliyor hangi adam bu kelimelere duyarsız kalır üstüné üslup karısını çok seven bir adam bu vehbiye bilen bilir sevecen sevgi dolu bir insan insanlara yardım etmeyi seve biri bir Allahin kulu ona kötü demez bunu nasıl yaptı kimse inanamıyor

  YANIT

İlgili yazılar